Polityka prywatności

.Miło nam, że odwiedzili Państwo naszą stronę internetową i dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami.

Informacje na temat gromadzenia „danych osobowych”, ich przechowywania i wykorzystania oraz dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej za te czynności.

Dane osobowe to wszystkie przekazane nam informacje, za pomocą których można zidentyfikować osobę.

Dużą wagę przywiązujemy do ochrony pozyskanych „danych osobowych” i dbamy o prywatność ich właściciela. Poniżej informujemy o tym, jak obchodzimy się z Państwa „danymi osobowymi”, udostępnionymi nam podczas kontaktu z nami (np. odwiedzania naszej strony internetowej, formularz kontaktowy, rozmowy telefonicznej lub korespondencji e- mail …. a przede wszystkim dokonania zakupu i rozliczeń rachunkowo-księgowych) sposobu ich przetwarzania oraz przysługującym Państwu, w związku z tym, uprawnieniami.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Zapoznaj się z poniższą polityką prywatności aby poznać zasady na jakich możemy przetwarzać Twoje dane osobowe.

Twoje dane osobowe przetwarzamy z zachowaniem wymogów wynikających z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych zwanych „RODO”).

Administratorem Państwa „danych osobowych” udostępnionych PLANET OUTLET jest Biuro Kredytowo-Księgowe Agnieszka Płaneta, ul. Hawajska 8/48, 02-776 Warszawa NIP: 125-130-64-06

Udostępnione nam dane są przechowywane i wykorzystywane wyłącznie w celu odpowiedzi na Państwa zapytanie lub w celu skontaktowaniem się z Państwem i związaną z tym jest administracją techniczną. Podstawą prawną przetwarzania pozyskanych danych jest uzasadniony interes mający za zadanie udzielenie odpowiedzi na zapytania lub realizacja zawartej umowy.

Obowiązujące prawo o ochronie danych osobowych przyznaje użytkownikowi prawo do informacji i interwencji wobec administratora danych w odniesieniu do przetwarzania Jego danych osobowych: celach przetwarzania, kategoriach przetwarzania, odbiorcach lub kategoriach odbiorców, którym Państwa dane zostały ujawnione lub zostaną ujawnione, planowanym okresie przechowywania lub kryteriów określenia okresu przechowywania, istnienia prawa do sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, skargi do organu nadzorczego, źródła pochodzenia Państwa danych jeśli nie zostały one przez nas zgromadzone, jak również o prawie do żądania sprostowania, uzupełnienia lub usunięcia posiadanych danych osobowych.

W celu wypełnienia naszych zobowiązań umownych wobec naszych klientów, współpracujemy z zewnętrznymi partnerami spedycyjnymi. Niektóre dane osobowe (imię, nazwisko, adres i nr tel.) zostaną więc przekazane tym usługodawcom ( przedsiębiorstwom transportowym), którym zlecimy dostawę produktów w ramach realizacji umowy, o ile jest to niezbędne celem dostawy towaru.

Państwa dane zostaną usunięte po ostatecznym rozpatrzeniu Państwa wniosku. Stanie się tak, gdy z okoliczności wynika, że dana sprawa została ostatecznie załatwiona i pod warunkiem, że nie ma prawnych zobowiązań do zatrzymania danych (np. obowiązujące przepisy podatkowo-skarbowe).