O nas

Jesteśmy sklepem internetowym, który posiada w swojej ofercie głównie zabawki, ale nie tylko w bardzo atrakcyjnych cenach. Produkty pochodzą z: nadwyżek magazynowych, końcówek serii, nadwyżek produkcyjnych, likwidacji sklepów, zmian ekspozycji sklepowych, uszkodzeń magazynowych i transportowych, nieodebranych przesyłek, zwrotów konsumenckich itp.

Dzięki temu klient może ją nabyć po znacznie obniżonej cenie zachowując przy tym w zupełności jej funkcjonalność. Wszystkie sprzedawane produkty są sprawdzane pod względem wyglądu, jakości a przede wszystkim sprawności.

Każdy towar który do Państwa trafi na pewno będzie sprawdzony i zgodny z opisem przedstawionym przed zakupem. Posiadamy w swoim asortymencie produkty takich znanych marek i serri jak LEGO, PLAYMOBIL, NERF, FISHER PRICE, BABY BORN, PAW PATROL, BARBIE, HUDORA, HOT WHEELS i wiele innych, a także zabawki i akcesoria edukacyjne dla najmłodszych dzieci (niemowląt). Znajdziecie Państwo u Nas zabawki dla dzieci w przedziale wiekowym od 0 do 18 lat.

Jeżeli interesuje Państwa jakiś konkretny produkt, zabawka, jej rodzaj lub seria/producent, a nie znaleźliście jej Państwo w naszym sklepie internetowym – Prosimy o kontakt – sprawdzimy stany magazynowe i przedstawimy spersonalizowaną ofertę pod kątem Państwa oczekiwań.